Team

Gijben Hornes

Gijben is algemeen directeur van ICOP en op de hoogte van alle ontwikkelingen en projecten (hornes@icop.nl)

Juriaan van Meel

Juriaan is een expert of het gebied van kantoorhuisvesting en is verantwoordelijk voor ICOP’s projecten in Scandinavië (vanmeel@icop.nl)

Yolanda Steijns

Yolanda is een expert op het gebied van onderwijshuisvesting, met veel kennis over geïntegreerde contracten (steijns@icop.nl)

Sven van den Berg

Sven is een veelzijdig adviseur met ervaring op het gebied van ziekenhuisbouw, kantoorhuisvesting, sportfaciliteiten en geïntegreerde contracten (vandenberg@icop.nl)

Jade van Zeeland

Jade ondersteunt opdrachtgevers en -nemers bij de implementatie van Systems Engineering (vanzeeland@icop.nl)

Marlies Sigmond

Marlies stelt (standaard) programma's van eisen op voor verschillende type opdrachtgevers (sigmond@icop.nl)

Mathieu van den Bos

Mathieu houdt zich binnen ICOP met name bezig met alle ontwikkelingen rondom onze tools (vandenbos@icop.nl)

Friso Brizee

Friso ondersteunt al onze adviseurs bij diverse projecten (frizee@icop.nl)

Bob Blom

Bob ondersteunt verschillende opdrachtgevers bij het opstellen van programma's van eisen (blom@icop.nl)

Tony Ong

Tony is gespecialiseerd in het opstellen en modelleren van PvE's en verificatieplannen met name binnen Systems Engineering (ong@icop.nl)

Rosanne Stel

Rosanne ondersteunt onze adviseurs bij verschillende projecten (stel@icop.nl)

Petra Arts

Petra zorgt als office manager voor het reilen en zeilen op kantoor (arts@icop.nl)